Hakkımızda

Hakkımızda bölümleri web sitelerinin olmazsa olmazıdır, listemist olarak bizde hakkımızda birkaç açıklama yapmayı iyi eyledik buyrun okuyun dicem de sonuna kadar okumayacağınızdan adım gibi eminim.

Listemist Nedir ? 

Listemist bazı platformları örnek alarak yola çıkmış bir sosyal paylaşım platrofmudur, herkes bu sitede birşeyler paylaşabilir fakat onaylayıp onaylamamak listemist yöneticilerinin insifiyatifine kalmıştır. Ayrıca "Mist" kelimesi ingilizcede "Sis" demek açıkcası birçok domain dolu olduğu için böyle bir domain almak en iyisi olacaktı ve akılda kalıcı bir domain olduğunu düşünüyoruz.

Listemist Ne Değildir ? 

Listemist asla özenti değiltir, birileri birşey yaptı diye bu bizimde yapamayacağımız anlamına gelmiyor, insanlar için bilgilendirici bir platform olmak adına ekip olarak birçok çaba sarfediyoruz.

Listemist Ne Vakit Kuruldu ? 

Listemist 23 Mart 2017 yılında kurulmuş olan özgür bir platformdur henüz bir şirket veya firmayla bir bağımız olmamakla birlikte ilerleyen günlerde bir ofise geçmemiz icab ederse elbette geçeceğiz, tabi bunu sizlere daha iyi içerik üretebilmek adına yapacağız.


Şimdilik söyleyecek olduklarımız bunlarla kısıtlıdır ilerleyen günlerde bir değişiklik olursa burda yaparız elbette şimdilik hoşcakalın bizi değerli kılan sizlere teşekkürlerimizi arz ediyoruz.