Kısa zamanda büyük bir hayran kitlesi toplamayı başaran Sıfır Bir internet dizisinin üçüncü sezonu ne zaman yayınlanacak birçok izleyici tarafından merak konusu olmuş durumda bizde ufak bir çalışma yaparak üçüncü sezonun ne zaman başlayacağı hakkında tahminlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

1. İkinci Sezon Finalinde Yapılan Açıklama

İkinci Sezon Finalinde Yapılan Açıklama

İkinci sezonun sonunda yapımcılar üçüncü sezonun haziran ayında yayınlanacağına dair bir açıklama yapmışlardı muhtemelen çoğu izleyicinin bu durum gözünden kaçmış gibi görünüyor ki üçüncü sezonun ne zaman yayınlanacağı hususunda bilgi sahibi değiller.

2. Yapımcılardan Bir Açıklama Geldi Mi ?

Yapımcılardan Bir Açıklama Geldi Mi ?

Şu an yapımcılardan herhangi bir açıklama gelmese de muhtemelen çekimler devam ediyor ve haziran ayında dizi yayına girecek diye tahmin ediyoruz fakat yine de kesin birşey söyleyemiyoruz, yapımcılardan herhangi bir açıklama gelmedikçe de kesin konuşmak mümkün değil.

3. Kesin Haziran Ayında Yayınlanacak Mı ?

Kesin Haziran Ayında Yayınlanacak Mı ?

Sıfır Bir internet dizisinin söylediğimiz gibi yapımcılarından bu hususta açıklama gelmedi fakat yine söylüyoruz ki ikinci sezon bitiminde haziran ayına kadar yetiştirileceği ve yayınlanacağı duyurusunu yapmışlardı bunların üzerine hayranları olarak umarım dizi daha fazla ileri bir tarihe atılmadan yayınlanır ve rahatlarız.

4. Sıfır Bir Ekibi Beyazperdeye Hazırlanıyor Açıklaması !

Sıfır Bir Ekibi Beyazperdeye Hazırlanıyor Açıklaması !

YouTube üzerinden yayınlanan ve fenomene dönüşen Sıfır Bir - "Bir Zamanlar Adana'da" dizisinin başrol oyuncusu Savaş Satış, sinema filmi çekme hedefleri doğrultusunda çalıştıklarını belirtti.

Bu açıklamadan anladığımız üçüncü sezon dizi şeklinde değil de sinema şeklinde yayınlanabilir tabi kesin birşey konuşmamız mümkün değil.

5. "Sinema da olabilir 3. sezon da gelebilir"

"Sinema da olabilir 3. sezon da gelebilir"

İkinci sezonu geride bırakan dizinin kaç sezon devam edeceğine dair şu an net bir şey olmadığını belirten Savaş, "Bu işe sinema filmi yapma hedefiyle başladık. Hedefimiz sinemaydı inşallah bunu da gerçekleştireceğiz. Sinema çalışmalarımız başladı. En başından beri sinema yaparsak nasıl olurun hazırlığını kendi içimizde yaptığımız için şimdi de pratiğe döküyoruz. İnşallah daha güzel bir hale gelecek. Ama hala net bir süreç yok belki 3. sezon da gelebilir." ifadelerini kullandı.

SIFIR BİR - BİR ZAMANLAR ADANA'DA TÜM BÖLÜMLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN ! 

Dizinin Tüm Bölümlerini İzlediniz Mi ?

Dizinin Tüm Bölümlerini İzlediniz Mi ?

7. İNSTAGRAM HESABINI TAKİP EDİN ;)

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları